• +48 58 341 11 77
  • +48 602 26 90 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pianina Steingraeber & Söhne

 
Wszystkie pianina mają ciężkie szkielety świerkowe, które razem ze śrubami oporowymi tworzą przeciwwagę dla ramy żeliwnej. Konstrukcja 122 jest zaprojektowana dla wydobycia maksymalnej pełni dźwięku i tonów bazowych. W zakresie zróżnicowania dźwięku, przejrzystości i modulacji "fortepianopodobne" modele130 i 138, trzymają się pryncypiów stosowanych przy fortepianach firmy Steingraeber. Dzięki standardowemu wyposażeniu w profesjonalne mechanizmy wszystkie, nawet małe pianina firmy Steingraeber, znajdują profesjonalne zastosowanie w wyższych szkołach muzycznych i na scenach operowych.
s-tradycyjne.jpg
 T - Tradycyjne
s-barok.jpg
Barok
s-classic.jpg
K - Klasyczne
s-studio.jpg
130 PS Profesjonalne Studio 
  Nazwa Opis
Pianino Steingraeber & Söhne model 122

Konstrukcja 122 jest zaprojektowana dla wydobycia maksymalnej pełni dźwięku i tonów bazowych. W zakresie zróżnicowania dźwięku, przejrzystości i modulacji "fortepianopodobne" modele130 i 138, trzymają się pryncypiów stosowanych przy fortepianach firmy Steingraeber. Dzięki standardowemu wyposażeniu w profesjonalne mechanizmy wszystkie, nawet małe pianina firmy Steingraeber, znajdują profesjonalne zastosowanie w wyższych szkołach muzycznych i na scenach operowych.

Pianino Steingraeber & Söhne model 130

Kupując najbardziej cieszące się powodzeniem pianino, model 130 otrzymujecie Państwo w zakresie dźwięku fortepian gabinetowy o długości 160 cm.

Pianino Steingraeber & Söhne model 138

Model 138 jest największym pianinem na rynkach świata, a pod względem dźwięku jest jak fortepian gabinetowy o długości 180 cm! Dzięki ostatecznemu wyrafinowanemu wykończeniu ten produkt najwyższej klasy osiąga tego rodzaju doskonałość, jakiej nic już nie brakuje - został on w Paryżu odznaczony jako najlepszy w świecie.

W szkołach wyższych i małych salach, nawet w kościołach, zastępuje on fortepian - według zasady: lepiej świetnej jakości pianino niż średniej jakości fortepian!

To prawdziwe cudo, najwyższej klasy kunszt sztuki rzemieślniczej, sztuki budownictwa najlepszych fortepianów i pianin

KATALOG INSTRUMENTÓW

SZYBKI KONTAKT

tel./fax +48 58 341 11 77
tel.kom. +48 602 26 90 01

fb.png