• +48 58 341 11 77
  • +48 602 26 90 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instrumenty hybrydowe

 
hybryda-nu1.jpg
hybryda-av1.jpg
  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria
Pianino hybrydowe YAMAHA NU1

Przedstawiamy NU1, hybrydowe pianino Yamaha, które łączy tradycję tworzenia akustycznych instrumentów z innowacją w dziedzinie cyfrowych technologii. Akustyczne pianino w nowym, kompaktowym wzornictwie – NU1 to doskonały wybór, aby doskonałe brzmienie Yamaha zagościło w twoim domu.

Pianino hybrydowe YAMAHA Seria NU1
Fortepian hybrydowy YAMAHA N1X

N1X, najnowszy model z serii AvantGrand, to fascynujące brzmienie fortepianu hybrydowego w najprostszej formie. Wiernie odwzorowuje motorykę i brzmienie fortepianu akustycznego, wyznaczając nowe standardy dzięki połączeniu akustycznych i cyfrowych technologii.

Instrumenty hybrydowe YAMAHA Seria AvantGrand
Fortepian hybrydowy YAMAHA N2

Wyposażony w mechanizm modelu N3, w wyrafinowanej formie, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia, N2 to instrument przyszłości, który silnie broni swojej tożsamości fortepianu. Innowacyjny system głośników i mechanizm klawiatury po prostu zmuszają do gry. Idealne rozwiązanie dla miłośników fortepianu, którzy potrzebują instrumentu z dużymi możliwościami w małym pomieszczeniu.

Instrumenty hybrydowe YAMAHA Seria AvantGrand
Fortepian hybrydowy YAMAHA N3

Nowoczesny design instrumentów firmy Yamaha wyznacza nowy kierunek w produkcji pianin cyfrowych. Nasz reprezentacyjny model to połączenie innowacyjnych technologii i tradycji. Aby wiernie oddać charakterystykę fortepianu akustycznego, wyposażyliśmy N3 w profesjonalną klawiaturę i pedały, system Tactile Response oraz głośniki, dzięki którym możesz cieszyć się nieskazitelnym dźwiękiem. Model N3 to połączenie zaawansowanej technologii i wyjątkowego designu, który zapowiada nową erę produktów firmy Yamaha.

Instrumenty hybrydowe YAMAHA Seria AvantGrand

KATALOG INSTRUMENTÓW

SZYBKI KONTAKT

tel./fax +48 58 341 11 77
tel.kom. +48 602 26 90 01

fb.png