• +48 58 341 11 77
  • +48 602 26 90 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fortepiany

 

logo-yamaha.jpg
logo-ss.jpg
logo-af.jpg
fortepiany-uzywane.jpg
  • Filtruj
Producent: Steingraeber & Söhne

Naszego fortepianu salonowego 170 nie traktujemy jako fortepianu uzupełniającego, gdyż jego klasa jest o wiele "wyższa" niż wskazywałoby jego 170 cm. Siła brzmienia i objętość dźwięku tworzą z niego niespodziankę w swojej klasie.

Fizycznie ten fenomen da się wytłumaczyć nietypowo szeroką formą owinięcia; dzięki niej struny basowe są bardzo długie a mostek basowy, tak jak i w dużych fortepianach, obywa się bez wyniesienia! Profesjonalny jest również rodzaj gry - wszystkie części mechaniczne są budowane z taką samą wysoką precyzją.

Producent: Steingraeber & Söhne

Fortepiany półkoncertowe, model D i C bazują na tych osiągnięciach, które już wcześniej definiowały dźwięk fortepianu Steingraebera wykonanego dla Liszta. W szkołach wyższych i na wieczorach wokalnych, w studiach nagraniowych i na festiwalach Muzyki Modernistycznej te fortepiany znajdują ciągłe zastosowanie na scenach. Fortepian półkoncertowy, model D i C jest tam na swoim miejscu, gdzie szuka się zróżnicowania i dokładnej interpretacji. Bazą dla płyty rezonansowej w dyskancie jest drewno klonowe - to w naturalny sposób wzbogaca

Producent: YAMAHA

Cena: od 99 800,00 PLN

Doskonały balans i bogate brzmienie. Każdy najdrobniejszy element unikalnej serii fortepianów CX wyraża pełnię pasji Yamaha w tworzeniu idealnych instrumentów.

Producent: YAMAHA

Cena: od 162 400,00 PLN

Brzmienie fortepianu posiada nieograniczone możliwości ekspresji, wyrażania melodii i dźwięków w pięknej harmonii. Fortepiany z serii CX to najwyższej klasy instrumenty, charakteryzujące się zarówno potęgą, jak i subtelnością brzmienia.

Producent: YAMAHA

Cena: od 180 200,00 PLN

Potężne brzmienie, prezencja, klarowność oraz ogrom pogłosu – fortepiany z serii CX przenoszą muzyka do piękniejszego świata muzyki.

Producent: YAMAHA

Cena: od 114 300,00 PLN

Fortepiany Yamaha z serii C charakteryzują się ulepszonym rezonansem i kontrolą ekspresji. Każdy najdrobniejszy detal tych fortepianów został dopracowany z niesamowitą szczegółowością. Dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych modeli, fortepiany z serii C spełnią wymagania każdego pianisty.

Przejrzyste pogłosy oraz bujne harmonie umożliwiają modelowi C3 spełnienie surowych wymagań profesjonalnych muzyków.

KATALOG INSTRUMENTÓW

SZYBKI KONTAKT

tel./fax +48 58 341 11 77
tel.kom. +48 602 26 90 01

fb.png