• +48 58 341 11 77
  • +48 602 26 90 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fortepiany

 
logo-yamaha.jpg
logo-ss.jpg
logo-af.jpg
  • Filtruj
  Nazwa Opis Producent
Fortepian Steingraeber & Söhne model A-170 - gabinetowy

Naszego fortepianu salonowego 170 nie traktujemy jako fortepianu uzupełniającego, gdyż jego klasa jest o wiele "wyższa" niż wskazywałoby jego 170 cm. Siła brzmienia i objętość dźwięku tworzą z niego niespodziankę w swojej klasie.

Fizycznie ten fenomen da się wytłumaczyć nietypowo szeroką formą owinięcia; dzięki niej struny basowe są bardzo długie a mostek basowy, tak jak i w dużych fortepianach, obywa się bez wyniesienia! Profesjonalny jest również rodzaj gry - wszystkie części mechaniczne są budowane z taką samą wysoką precyzją.

Steingraeber & Söhne
Fortepian Steingraeber & Söhne model C-212 - gabinetowy półkoncertowy

Fortepiany półkoncertowe, model D i C bazują na tych osiągnięciach, które już wcześniej definiowały dźwięk fortepianu Steingraebera wykonanego dla Liszta. W szkołach wyższych i na wieczorach wokalnych, w studiach nagraniowych i na festiwalach Muzyki Modernistycznej te fortepiany znajdują ciągłe zastosowanie na scenach. Fortepian półkoncertowy, model D i C jest tam na swoim miejscu, gdzie szuka się zróżnicowania i dokładnej interpretacji. Bazą dla płyty rezonansowej w dyskancie jest drewno klonowe - to w naturalny sposób wzbogaca

Steingraeber & Söhne
Fortepian Steingraeber & Söhne model D-232 - półkoncertowy Steingraeber & Söhne
Fortepian August Förster model 170 August Förster
Fortepian August Förster model 190 August Förster
Fortepian August Förster model 215 August Förster
Fortepian August Förster model 275 Super Mondial August Förster
Fortepian YAMAHA C1X

Cena: od 99 800,00 PLN

Doskonały balans i bogate brzmienie. Każdy najdrobniejszy element unikalnej serii fortepianów CX wyraża pełnię pasji Yamaha w tworzeniu idealnych instrumentów.

YAMAHA
Fortepian YAMAHA C5X

Cena: od 162 400,00 PLN

Brzmienie fortepianu posiada nieograniczone możliwości ekspresji, wyrażania melodii i dźwięków w pięknej harmonii. Fortepiany z serii CX to najwyższej klasy instrumenty, charakteryzujące się zarówno potęgą, jak i subtelnością brzmienia.

YAMAHA
Fortepian YAMAHA C6X

Cena: od 180 200,00 PLN

Potężne brzmienie, prezencja, klarowność oraz ogrom pogłosu – fortepiany z serii CX przenoszą muzyka do piękniejszego świata muzyki.

YAMAHA
Fortepian YAMAHA C3 STUDIO PE

Cena: od 114 300,00 PLN

Fortepiany Yamaha z serii C charakteryzują się ulepszonym rezonansem i kontrolą ekspresji. Każdy najdrobniejszy detal tych fortepianów został dopracowany z niesamowitą szczegółowością. Dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych modeli, fortepiany z serii C spełnią wymagania każdego pianisty.

Przejrzyste pogłosy oraz bujne harmonie umożliwiają modelowi C3 spełnienie surowych wymagań profesjonalnych muzyków.

YAMAHA

KATALOG INSTRUMENTÓW

SZYBKI KONTAKT

tel./fax +48 58 341 11 77
tel.kom. +48 602 26 90 01

fb.png