• +48 58 341 11 77
  • +48 602 26 90 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowe pianina

 
yamaha-pg.jpg
yamaha-p.jpg
yamaha-ydp.jpg
yamaha-clavino.jpg
yamaha-modus.jpg

Otrzymaj 3-miesięczny dostęp flowkey premium zupełnie za darmo po zakupie nowego pianina cyfrowego lub keyboardu Yamaha.

flowkey Premium gwarantuje dostęp do pełnej biblioteki utworów oraz interaktywnych lekcji. Aplikacja oferuje ponad 500 utworów szkoleniowych do wyboru w różnych gatunkach - muzyka klasyczna, pop, muzyka filmowa oraz wiele innych. Wybieraj różne poziomy trudności, aby dopasować lekcje do Twoich umiejętności. Dzięki flowkey nauka ulubionych utworów jest dużo przyjemniejsza i szybsza niż kiedykolwiek!

all-screens.png

Smart Pianist ver.2.0

Informujemy że Firma Yamaha zwiekszyła ilośc modeli isntrumetów, które można obsługiwać za pośrednictwem aplikacji Smart Pianist (ver 2.0).

   
2018_04_27_10_45_53_ydp_s34_smart_pianist_arius_instrumenty_klawiszowe_instrumenty_muzyczne_.png
   
   

Cyfrowe Pianino YAMAHA P-255

Cena: 6 016,00 PLN

Pomimo swojej smukłej, przenośnej budowy, P-255 oferuje pełen zakres możliwości brzmieniowych. Pod względem klawiatury, brzmień fortepianu oraz wzmocnienia dźwięku jest to najlepsze pianino cyfrowe w całej serii P. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą, czy stawiasz pierwsze kroki w grze na fortepianie, pokochasz grę na tym instrumencie.

Klawisze pokryte syntetyczną kością słoniową umożliwiają komfortową grę przez wiele godzin

W klawiaturze GH niższe klawisze stawiają większy opór przy uderzeniu, zaś wyższe mniejszy, dlatego P-255 cechuje się komfortem gry prawdziwego fortepianu akustycznego. Ponadto, klawisze pokryto syntetyczną kością słoniową o doskonałych właściwościach pochłaniania wilgoci, dzięki czemu Twoje palce nie będę się ślizgać, nawet po długim czasie spędzonym przy instrumencie. Dzięki temu, klawisze umożliwiają grę nawet najszybszymi technikami w każdym gatunku muzycznymi.
Klawiatura P-255 posiada możliwości regulacji czułości (dostępne są cztery stopnie czułości klawiatury). Jeśli wykonujesz ćwiczenia Hanona, możesz ustawić klawiaturę w taki sposób, aby wyzwolenie dźwięku wymagało użycia większej siły lub w taki sposób, aby nawet lekka gra brzmiała głośniej. Wszystko zależy od Ciebie.

Maksymalna polifonia 256 głosów - niezrównana w świecie pianin cyfrowych

P-255 jest pierwszym modelem z serii P, który oferuje najwyższej klasy polifonię 256 głosów. Dzięki temu zobaczysz, że dźwięki brzmią jeszcze piękniej i naturalniej, nawet wtedy, gdy przytrzymujesz klawisze oraz podczas wybrzmiewania dźwięków. Już nie musisz się więcej martwić o to, że dźwięk zostanie ucięty, podczas gry złożonych pasaży, składających się z dużej ilości dźwięków. Jest to kolejna cecha, która sprawia, że gra na P-255 jest niezwykle komfortowa i zbliżona do gry na fortepianie akustycznym.

KATALOG INSTRUMENTÓW

SZYBKI KONTAKT

tel./fax +48 58 341 11 77
tel.kom. +48 602 26 90 01

fb.png