• +48 58 341 11 77
  • +48 602 26 90 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowe pianina

 
yamaha-pg.jpg
yamaha-p.jpg
yamaha-ydp.jpg
yamaha-clavino.jpg
yamaha-modus.jpg

Cyfrowe Pianino YAMAHA ARIUS YDP-164

Jakość dźwięku fortepianu dostępna tylko w instrumentach Yamaha

Moduł brzmieniowy Pure CF jest wynikiem wieloletniej historii i umiejętności budowania fortepianów, w połączeniu z najnowszą technologią próbkowania. Yamaha jest liderem w dziedzinie tworzenia pianin cyfrowych. Jest to widoczne podczas słuchania instrumentów wykorzystujących technologię Pure CF Sound Engine. Dźwięki znanego fortepianu koncertowego Yamaha CFIIIS 9 są wiernie odtworzone, co pozwala na niesamowitą dynamikę i ekspresję, czyniąc pianina cyfrowe wyposażone w technologię Pure CF godne nazwy Yamaha.

Doskonały komfort gry
88-klawiszowe klawiatury Graded Hammer 3 (GH3) wiernie reprodukują akcję mechaniki akustycznej klawiatury - niskie klawisza wymagają większej siły docisku, zaś wysokie - mniejszej. Dodatkowo, dzięki trzem czujnikom , które w niezwykle precyzyjny sposób wykrywają każdy, nawet najdrobniejszy ruch klawiszy, gra na instrumencie jest jeszcze bardziej naturalna i daje lepszy "feeling". Ponadto, białe klawisze są pokryte syntetyczną kością słoniową, absorbując większą ilość wilgoci z palców i zabezpieczając przed "ślizganiem" się dłoni podczas gry.
Doskonały komfort gry

88-klawiszowa klawiatura fortepianu z systemem Graded Hammer 3 (GH3) zapewnia odpowiednie wyważenie klawiszy – dolne dźwięki wymagają większej siły docisku, zaś wysokie - mniejszej. Konstrukcja posada specjalną konfigurację trzech czujników, które wychwytują nawet najsubtelniejszą akcję klawiszy. Doskonale imituje to pracę fortepianu akustycznego. Klawiatura pozwala na szybką repetycję nut oraz większą kontrolę nad ekspresją granych dźwięków. Białe klawisze pokryte syntetyczną kością słoniową zapewniają doskonałe „czucie” klawiatury, dodatkowo absorbując wilgoć z palców i zapobiegając jednocześnie ślizganiu się dłoni.

Akcja pedałów zapewnia jeszcze wyższy poziom realizmu
Funkcja half-damper (pół-pedału) pozwala tworzyć bardziej szczegółowe niuanse i subtelności podczas gry, podobne do akcji pedałów w fortepianie. Funkcja ta pozwala na zwiększenie długości stale utrzymujących się dźwięków po wciśnięciu pedału. Stereo Sustain zapewnia łagodny pogłos, gdy pianista naciska pedał. Podobnie, przy użyciu pedału funkcja Damper Resonance zapewnia jeszcze głębszy rezonans tonów. W rezultacie pozwala osiągnąć bardziej realistyczny dźwięk podobny do fortepianu akustycznego. Wykrycie niewielkich różnic jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy pianista zaczyna naciskać na pedał podczas uderzania w klawisze.

Pianino ze swym własnym, klasycznym repertuarem
Pianina cyfrowe Yamaha posiadają wiele zintegrowanych, klasycznych utworów fortepianowych. Mogą służyć zarówno do przyjemności słuchania, jak i nauki. Wykonawcy mogą korzystać z dołączonej książki "50 Greats for the Piano" (pol. 50 klasyków na fortepian) i uczyć się grać kultowe dzieła. Mogą one również służyć jedynie do odtwarzania i dawania przyjemności słuchaczom. Jest to funkcja, która zapewni dodatkowe godziny rozrywki z tym wspaniałym instrumentem.

Utrwal swój występ
Zintegrowana funkcja nagrywania pozwala wykonawcom nagrywać swoje występy* za jednym dotknięciem. Możliwe jest nagrywanie występów na dwóch niezależnych ścieżkach. Oznacza to, że partie obu dłoni mogą być rejestrowane oddzielnie lub dograne wraz z innymi dźwiękami.
* Nagrania są zapisywane w standardowym formacie plików MIDI (SMF). Wymagane jest kompatybilne oprogramowanie do odtwarzania danych, zapisanych na komputerze.

Łatwy i szybki dostęp do ulubionych funkcji
Aplikacja "Digital Piano Controller" z interfejsem zoptymalizowanym kompatybilnie do ekranów dotykowych iOS dodaje zupełnie nowy poziom funkcjonalności do instrumentu Yamaha. Przemień swoje urządzenie z systemem iOS w intuicyjny kontroler, umożliwiając w ten sposób jeszcze szybszy dostęp do funkcji i ustawień, niż przy użyciu panelu w instrumencie. Dostosuj ustawienia, wybierz brzmienia, a nawet nagrywaj swoje występy. Gdy raz spróbujesz, już nigdy nie będziesz chciał żyć bez niego!

KATALOG INSTRUMENTÓW

SZYBKI KONTAKT

tel./fax +48 58 341 11 77
tel.kom. +48 602 26 90 01

fb.png