• +48 58 341 11 77
  • +48 602 26 90 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowe pianina

 
yamaha-pg.jpg
yamaha-p.jpg
yamaha-ydp.jpg
yamaha-clavino.jpg
yamaha-modus.jpg

Otrzymaj 3-miesięczny dostęp flowkey premium zupełnie za darmo po zakupie nowego pianina cyfrowego lub keyboardu Yamaha.

flowkey Premium gwarantuje dostęp do pełnej biblioteki utworów oraz interaktywnych lekcji. Aplikacja oferuje ponad 500 utworów szkoleniowych do wyboru w różnych gatunkach - muzyka klasyczna, pop, muzyka filmowa oraz wiele innych. Wybieraj różne poziomy trudności, aby dopasować lekcje do Twoich umiejętności. Dzięki flowkey nauka ulubionych utworów jest dużo przyjemniejsza i szybsza niż kiedykolwiek!

all-screens.png

Smart Pianist ver.2.0

Informujemy że Firma Yamaha zwiekszyła ilośc modeli isntrumetów, które można obsługiwać za pośrednictwem aplikacji Smart Pianist (ver 2.0).

   
2018_04_27_10_45_53_ydp_s34_smart_pianist_arius_instrumenty_klawiszowe_instrumenty_muzyczne_.png
   
   

Cyfrowe Pianino YAMAHA ARIUS YDP-S52

Moduł brzmieniowy Pure CF daje bardziej zrównoważone, bogatsze i bardziej wyraziste brzmienie

Pianino YDP-S52 jest wyposażone w moduł brzmieniowy Pure CF. Brzmienie zostało próbkowane ze znanego fortepianu koncertowego Yamaha CFIIIS, znanego z największych scen całego świata. Ponadto pianino to oferuje autentyczny komfort gry, pozwalając muzykom na zagranie nawet 192 dźwięków jednocześnie. Zapewnia to bogaty, naturalny pogłos nawet w skomplikowanych pasażach z ożywionym brzmieniem i szerokim wykorzystaniem akcji pedałów. YDP-S52 pozwoli cieszyć się świetnym brzmieniem i bezstresową grą, niezależnie od tego czy ćwiczysz w domu, czy na lekcjach.

Klawisze pokryte syntetyczną kością słoniową w klawiaturze Graded Hammer (GH) zapewniają lepszy komfort gry

Ciesz się autentycznym komfortem gry, zbliżonym do jakości fortepianu akustycznego. Dodatkowy realizm gwarantują klawisze pokryte syntetyczną kością słoniową. Jest to bardzo chłonny materiał, który zapewniają, że klawisze zachowują doskonałe „czucie” instrumentu nawet podczas długich sesji ćwiczeniowych, nagraniowych, czy koncertów.

Efekty reverb, które oddają charakterystyczny nastrój wielu wnętrz

  • Efekty reverb odtwarzają naturalny pogłos towarzyszący występom w salach koncertowych i w innych pomieszczeniach. Ciesz się atmosferą koncertów w sali recitalowej, koncertów w klubach jazzowych oraz innych warunkach akustycznych – doświadcz to wszystko w zaciszu własnego domu.
  • Zredukuj pogłosy do tych, słyszalnych w średniej wielkości salach używanych do recitali fortepianowych.
  • Jasny, wspaniały dźwięk pogłosu, słyszalny w dużej sali koncertowej przeznaczonej do występów orkiestrowych.
  • Symulacja akustyki komnaty. Kameralny pogłos w przestronnym wnętrzu, charakterystycznym dla klasycznych motywów muzycznych.
  • Żywy pogłos w sali koncertowej lub klubie jazzowym.

KATALOG INSTRUMENTÓW

SZYBKI KONTAKT

tel./fax +48 58 341 11 77
tel.kom. +48 602 26 90 01

fb.png